HABER DETAYI
SERVET ALTAŞ ZİYARETİ 20.10.2020 - 17:15

SERVET ALTAŞ ZİYARETİ

HASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Üyemiz Servet Altaş'ı yeni hizmete giren ve işletmeciliğini de yaptığı South Club Spor Salonunda ziyaret ettiler

HASİAD Üyesi Servet Altaş, Yönetim Kurulu’nun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek spor salonunu gezdirdi ve salon ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu adına Başkan A. Gökhan Alkan misafirperverliğinden dolayı Servet Altaş’a teşekkür ederek, salonu çok beğendiklerini ve hayırlı olmasını dilediklerini ifade etti.

Haber Kaynağı:
Bu haber toplam 237 defa okunmuştur.
 
 
TÜM ANKETLER
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet
Hayır
Çok Kötü
İdare eder.

 
   
   

     Büyük İskender’in komutanlarında Antigonus ve Seleucus, Mezopotamya ile Suriye’nin yönetimi için aralarında savaşmış, zafer Seleucus’un olmuştur. Yeni bir kent kurmak isteyen Seleucus, Zeus’tan kendisine yol göstermesini ister ve bir kurban keser. Kurban etini kaparak uçan bir kartal, Silpius Dağı’nın eteği ile Oronte (Asi) Nehri’nin arasına konar.

 

     Hatay'da yörenin güzellikleri, şekilleri, tatlıları, renkleri mutfağa yansıtılmış olup, oldukça zengindir. Bunlardan oruk, öcce, ekşili börülce, beyaz kabak boranisi, cevizli biber (Muhammara), bakla ezmesi, humus, nazlı et yemeği ile peynirli künefe ve taş kadayıf tatlıları damak zevkinizin çeşitliliğini arttıracaktır.

 

     Hatay ve Antakya bölgesi, M.Ö. 333 yılında Büyük İskender ile Pers İmparatoru III. Dareios’un ordularının İssos kenti civarında yaptığı savaşla Makedon hakimiyetine girmiş olup, Büyük İskender’in ölümünden sonra komutanlarından Seleucus I. Nikator tarafından M.Ö. 300’lü yıllarda Antakya kenti kurulmuştur.

         
         
Güv. Kodu :

ALR74

   
 
 
Herhangi bir ilan bulunamadı.
       
hasiad@hasiad.org.tr Copyright © 2014 HASİAD - Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği