HABER DETAYI
DOĞUŞ OKULLARI KARİYER GÜNLERİ 25.12.2019 - 11:18

DOĞUŞ OKULLARI KARİYER GÜNLERİ

Antakya Doğuş Okulları’nın düzenlemiş olduğu “Kariyer Günleri” etkinliğine Başkanımız A. Gökhan Alkan, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ile birlikte katılarak öğrencilerle iş hayatı ve kariyer hedeflerine yönelik deneyimlerini paylaştı. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize hedeflerine ulaşacakları başarı dolu bir gelecek diliyoruz.

Haber Kaynağı:
Bu haber toplam 344 defa okunmuştur.
 
 
TÜM ANKETLER
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet
Hayır
Çok Kötü
İdare eder.

 
   
   

     Büyük İskender’in komutanlarında Antigonus ve Seleucus, Mezopotamya ile Suriye’nin yönetimi için aralarında savaşmış, zafer Seleucus’un olmuştur. Yeni bir kent kurmak isteyen Seleucus, Zeus’tan kendisine yol göstermesini ister ve bir kurban keser. Kurban etini kaparak uçan bir kartal, Silpius Dağı’nın eteği ile Oronte (Asi) Nehri’nin arasına konar.

 

     Hatay'da yörenin güzellikleri, şekilleri, tatlıları, renkleri mutfağa yansıtılmış olup, oldukça zengindir. Bunlardan oruk, öcce, ekşili börülce, beyaz kabak boranisi, cevizli biber (Muhammara), bakla ezmesi, humus, nazlı et yemeği ile peynirli künefe ve taş kadayıf tatlıları damak zevkinizin çeşitliliğini arttıracaktır.

 

     Hatay ve Antakya bölgesi, M.Ö. 333 yılında Büyük İskender ile Pers İmparatoru III. Dareios’un ordularının İssos kenti civarında yaptığı savaşla Makedon hakimiyetine girmiş olup, Büyük İskender’in ölümünden sonra komutanlarından Seleucus I. Nikator tarafından M.Ö. 300’lü yıllarda Antakya kenti kurulmuştur.

         
         
Güv. Kodu :

K5J4Q

   
 
 
Herhangi bir ilan bulunamadı.
       
hasiad@hasiad.org.tr Copyright © 2014 HASİAD - Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği