HABER DETAYI
KEMAL ALTUNAY ZİYARETİ 08.01.2019 - 15:28

KEMAL ALTUNAY ZİYARETİ

 HASİAD Yönetim Kurulu Başkanı A. Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçmiş dönem başkanlarından Kemal Altunay’ı ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette, 2017 yılı vergilendirme dönemi Gelir Vergisi vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 100'de yer alması dolayısıyla tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Kemal Altunay, HASİAD Yönetim Kurulu’nun nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. HASİAD’ın şehrin en güçlü STK’larından biri olduğunu, dernek çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek başarılar diledi.

Haber Kaynağı:
Bu haber toplam 168 defa okunmuştur.
 
 
TÜM ANKETLER
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet
Hayır
Çok Kötü
İdare eder.

 
   
   

     Büyük İskender’in komutanlarında Antigonus ve Seleucus, Mezopotamya ile Suriye’nin yönetimi için aralarında savaşmış, zafer Seleucus’un olmuştur. Yeni bir kent kurmak isteyen Seleucus, Zeus’tan kendisine yol göstermesini ister ve bir kurban keser. Kurban etini kaparak uçan bir kartal, Silpius Dağı’nın eteği ile Oronte (Asi) Nehri’nin arasına konar.

 

     Hatay'da yörenin güzellikleri, şekilleri, tatlıları, renkleri mutfağa yansıtılmış olup, oldukça zengindir. Bunlardan oruk, öcce, ekşili börülce, beyaz kabak boranisi, cevizli biber (Muhammara), bakla ezmesi, humus, nazlı et yemeği ile peynirli künefe ve taş kadayıf tatlıları damak zevkinizin çeşitliliğini arttıracaktır.

 

     Hatay ve Antakya bölgesi, M.Ö. 333 yılında Büyük İskender ile Pers İmparatoru III. Dareios’un ordularının İssos kenti civarında yaptığı savaşla Makedon hakimiyetine girmiş olup, Büyük İskender’in ölümünden sonra komutanlarından Seleucus I. Nikator tarafından M.Ö. 300’lü yıllarda Antakya kenti kurulmuştur.

         
         
Güv. Kodu :

ANQTU

   
 
 
Herhangi bir ilan bulunamadı.
       
hasiad@hasiad.org.tr Copyright © 2014 HASİAD - Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği