HABER DETAYI
ZEHRA URHAN ZİYARETİ 21.12.2018 - 14:32

ZEHRA URHAN ZİYARETİ

HASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyemiz Rahmetli Metin Urhan'ın Eşi Zehra Urhan'ı, firmaları olan ORCAN Doğalgaz ‘da ziyaret ettiler. HASİAD Yönetim Kurulu adına Başkan A. Gökhan Alkan, ziyareti kabulünden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek dernek faaliyetleri hakkına bilgi verdi. HASİAD çatısı altındaki kadın üyelerimizin artmasını dilediklerini ve bu bağlamda Zehra Urhan’ı da aramızda görmek istediklerini ifade etti

 Zehra Urhan ise HASİAD Yönetim Kurulu’nun nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek HASİAD ailesinin bir üyesi olmaktan memnuniyet duyacağını dile getirdi. Ayrıca firma faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Haber Kaynağı:
Bu haber toplam 180 defa okunmuştur.
 
 
TÜM ANKETLER
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet
Hayır
Çok Kötü
İdare eder.

 
   
   

     Büyük İskender’in komutanlarında Antigonus ve Seleucus, Mezopotamya ile Suriye’nin yönetimi için aralarında savaşmış, zafer Seleucus’un olmuştur. Yeni bir kent kurmak isteyen Seleucus, Zeus’tan kendisine yol göstermesini ister ve bir kurban keser. Kurban etini kaparak uçan bir kartal, Silpius Dağı’nın eteği ile Oronte (Asi) Nehri’nin arasına konar.

 

     Hatay'da yörenin güzellikleri, şekilleri, tatlıları, renkleri mutfağa yansıtılmış olup, oldukça zengindir. Bunlardan oruk, öcce, ekşili börülce, beyaz kabak boranisi, cevizli biber (Muhammara), bakla ezmesi, humus, nazlı et yemeği ile peynirli künefe ve taş kadayıf tatlıları damak zevkinizin çeşitliliğini arttıracaktır.

 

     Hatay ve Antakya bölgesi, M.Ö. 333 yılında Büyük İskender ile Pers İmparatoru III. Dareios’un ordularının İssos kenti civarında yaptığı savaşla Makedon hakimiyetine girmiş olup, Büyük İskender’in ölümünden sonra komutanlarından Seleucus I. Nikator tarafından M.Ö. 300’lü yıllarda Antakya kenti kurulmuştur.

         
         
Güv. Kodu :

4R779

   
 
 
Herhangi bir ilan bulunamadı.
       
hasiad@hasiad.org.tr Copyright © 2014 HASİAD - Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği