HABER DETAYI
İNŞAAT SEKTÖR TOPLANTISI 20.12.2018 - 14:19

İNŞAAT SEKTÖR TOPLANTISI

 HASİAD sektörel toplantılar kapsamında ilk toplantı, en çok üyemiz bulunan "İnşaat Sektörü" ile gerçekleştirildi. İlimizin önde gelen firmalarının katıldığı toplantıda, sektörün yaşadığı sıkıntılar dile getirilerek, çözüm anlamında HASİAD olarak yapabileceklerimiz ve ortak hareket edilecek konular görüşüldü.

Toplantıya katılan firmalar şunlardır:

- 2 K Gayrimenkul 
- Arslanoğlu İnşaat 
- Cansu Kapı 
- CKT İnşaat
- Erdoğan İnşaat 
- Fevzi Yılmaz İnşaat 
- Gönenç Yapı 
- Güveniş Mermer
- Hatboru
- Horoz İnşaat 
- İdilsu İnşaat 
- İnci Bulgur 
- Özat İnşaat 
- Öz Kazar Hırdavat 
- Proje Sistem Arıtım Mühendislik 
- Sarı İnşaat 
- Ser-al İnşaat 
- Şenak İnşaat 
- Uçar Ticaret 
- Vithome İnşaat 
- Yüksel İnşaat

 

Haber Kaynağı:
Bu haber toplam 129 defa okunmuştur.
 
 
TÜM ANKETLER
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet
Hayır
Çok Kötü
İdare eder.

 
   
   

     Büyük İskender’in komutanlarında Antigonus ve Seleucus, Mezopotamya ile Suriye’nin yönetimi için aralarında savaşmış, zafer Seleucus’un olmuştur. Yeni bir kent kurmak isteyen Seleucus, Zeus’tan kendisine yol göstermesini ister ve bir kurban keser. Kurban etini kaparak uçan bir kartal, Silpius Dağı’nın eteği ile Oronte (Asi) Nehri’nin arasına konar.

 

     Hatay'da yörenin güzellikleri, şekilleri, tatlıları, renkleri mutfağa yansıtılmış olup, oldukça zengindir. Bunlardan oruk, öcce, ekşili börülce, beyaz kabak boranisi, cevizli biber (Muhammara), bakla ezmesi, humus, nazlı et yemeği ile peynirli künefe ve taş kadayıf tatlıları damak zevkinizin çeşitliliğini arttıracaktır.

 

     Hatay ve Antakya bölgesi, M.Ö. 333 yılında Büyük İskender ile Pers İmparatoru III. Dareios’un ordularının İssos kenti civarında yaptığı savaşla Makedon hakimiyetine girmiş olup, Büyük İskender’in ölümünden sonra komutanlarından Seleucus I. Nikator tarafından M.Ö. 300’lü yıllarda Antakya kenti kurulmuştur.

         
         
Güv. Kodu :

AYL5N

   
 
 
Herhangi bir ilan bulunamadı.
       
hasiad@hasiad.org.tr Copyright © 2014 HASİAD - Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği