HABER DETAYI
HATAY VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NIN HASİAD ZİYARETİ 19.07.2018 - 13:12

HATAY VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NIN HASİAD ZİYARETİ

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Sayın Nazmş EROL, Mükellef Hizmetleri Grup Müdürü Sayın Seyit YAŞAR ve Denetim Hizmetleri Grup Müdürü Sayın Metin YILMAZ HASİAD'ı ziyaret ederek son başvuru tarihi 31 Temmuz 2018 olan 7143 sayılı Vergi ve diğer alacakların yapılandırılması hakkında çıkarılan kanun ile ilgili tanıtım ve bilgilendirme yaptılar.

Haber Kaynağı:
Bu haber toplam 346 defa okunmuştur.
 
 
TÜM ANKETLER
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet
Hayır
Çok Kötü
İdare eder.

 
   
   

     Büyük İskender’in komutanlarında Antigonus ve Seleucus, Mezopotamya ile Suriye’nin yönetimi için aralarında savaşmış, zafer Seleucus’un olmuştur. Yeni bir kent kurmak isteyen Seleucus, Zeus’tan kendisine yol göstermesini ister ve bir kurban keser. Kurban etini kaparak uçan bir kartal, Silpius Dağı’nın eteği ile Oronte (Asi) Nehri’nin arasına konar.

 

     Hatay'da yörenin güzellikleri, şekilleri, tatlıları, renkleri mutfağa yansıtılmış olup, oldukça zengindir. Bunlardan oruk, öcce, ekşili börülce, beyaz kabak boranisi, cevizli biber (Muhammara), bakla ezmesi, humus, nazlı et yemeği ile peynirli künefe ve taş kadayıf tatlıları damak zevkinizin çeşitliliğini arttıracaktır.

 

     Hatay ve Antakya bölgesi, M.Ö. 333 yılında Büyük İskender ile Pers İmparatoru III. Dareios’un ordularının İssos kenti civarında yaptığı savaşla Makedon hakimiyetine girmiş olup, Büyük İskender’in ölümünden sonra komutanlarından Seleucus I. Nikator tarafından M.Ö. 300’lü yıllarda Antakya kenti kurulmuştur.

         
         
Güv. Kodu :

5EZ5Q

   
 
 
Herhangi bir ilan bulunamadı.
       
hasiad@hasiad.org.tr Copyright © 2014 HASİAD - Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği